8 Mart 2015

Sipariş Alımına Başladık

Giz Yolcusunda gördüğünüz 
-ahşap boyama dekoratif ürünler
-bebek şekeri
-lohusa terliği ve tacı
-keçe kapı süsü
-kasnak pano
-bebek hastane çıkışı 
-tütü takımı
-nişan tepsisi ve lavanta keseleri

tasarımlarından sipariş alımına başladık. Ben uğraşamam bilen biri benim için yapsın dediğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi görmek için tıklayınız.Sipariş Vermek İçin
Siparişin kolay anlaşılması için aşağıdaki hususlara dikkat ederseniz sevinirim.
  1. Sipariş edeceğiniz ürüne henüz karar veremediyseniz, blogda üstteki Tasarımlarım sekmesini tıklayarak veya Instagram’da gizyolcusu kullanıcı adıyla aratarak tüm çalışmalarımıza ulaşabilir ve takipçimiz olarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
  2. Karar verdiğiniz üründen kaç adet istediğinizi, varsa talep ettiğiniz değişiklik ve ilaveleri, talep ettiğiniz teslim tarihini, alıcı olarak ad-soyadınızı, açık adresinizi ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını içeren e-postayı gizyolcusu@gmail.com adresine iletiniz. Size tarafımdan dönüş en kısa zamanda yapılacak ve sipariş üzerinde mutabakat sağlanacaktır.
  3. Siparişin niteliğine göre size sipariş tutarı hesaplanacak ve onayınız için size e-posta olarak bildirilecektir.
  4. Siparişin netleşmesi üzerine banka hesap bilgileri tarafınıza iletilecek ve ödemeyi yapmanız istenecektir. Ödeme olarak; banka üzerinden Havale/EFT kabul etmekteyiz.
  5. Ödemeyi yaptıktan sonra bizlere dekontunu iletebilir yada hesaplarımızı kontrol etmemizi isteyebilirsiniz. Ödeme sırasında açıklama alanına Ad-Soyadınızı ve kısaca sipariş bilgisini yazmayı unutmayınız.
  6. Ödeme alındıktan sonra uzlaşılan model çalışılacaktır. Karşılıklı güven esastır.
  7. Kargo masrafı alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Sevgilerimle :))

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder