24 Ağustos 2015

Kasnak Panolarımız

Kasnak panolarımızın fyatları ürün özelliğine göre değişmekle birlikte 20 tlden başlamaktadır. Ürünlerimize güvenle ulaşmak için emeksensin veya marifetbizde sitelerinden bize ulaşabilir, kredi kartı ile gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Kasnak Pano - 1

Kasnak pano üzerine istenilen isim yazdırılabilir. Ekstra süsleme isterseniz mesajla bize iletebilirsiniz. Ekstralar fiyata dahil değildir. Renkler değişebilir, erkek için aynı modeli uyarlayabiliriz. 💕

Fiyat: 25 tl


Kasnak Pano - 2
Kumaş üzerine keçe ve el nakışı ile süsleme yapılmıştır. Evinize kapı süsü, yatak odanıza bebek odanıza sevimli bir dekor olarak kullanabilirsiniz. Üzerine doğum tarihi veya evlilik yıl dönümü işlenebilir. Renklerde oynayabiliriz. Sipariş sırasında bu değişimler için lütfen benimle iletişime geçiniz.

Fiyat: 25tl.

Kasnak Pano - 3
Köpek dostlarını aşkla sevenlere özel kasnak pano. 🐶 Çapı 20 cm. Renklerde değişiklik yapılabilir. Kasnak boyu büyütülebilir. Tüm değişiklikler için lütfen mesaj yoluyla iletişime geçiniz.

Fiyat: 22 tl.Kasnak Pano - 4
Kedi dostlarını aşkla sevenlere özel kasnak pano. Çapı 20 cm. Renklerde değişiklik yapılabilir. Kasnak boyu büyütülebilir. Tüm değişiklikler için lütfen mesaj yoluyla iletişime geçiniz.

Fiyat: 22 tl.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder